Fotogaléria Fotogaléria > > 2017-2018 > 049_Zapis do skoly 

Deň D
„Za malou dedinkou sa rozprestierala široká, veľká lúka. Bola krásna, plná červených vlčích makov, modrých zvončekov a bielych margarét. Uprostred lúky bývala aj milá a usmievavá lienka Lenka ...“
Prednesom tohto príbehu privítala dňa 12. apríla na slávnostnom zápise do 1. ročníka predškolákov, ich rodičov a pani učiteľku z MŠ naša šikovná a talentovaná recitátorka Barborka Pavlíková. Milý úsmev na tvári , ako aj iskričky v očiach detí boli dôkazom toho, že sa na tento deň - pre nich deň s veľkým „D“ - veľmi tešili.
Pani učiteľky, spolu s lienkou Lenkou, si však našich predškolákov trošku preverili. Deti ukázali aké vedomosti majú, čo všetko zvládli v škôlke, ako vedia spievať, pracovať s farbičkami, číslami, či so svojím jazýčkom.
Všetkých prekvapili svojou šikovnosťou a chuťou do práce. Želáme im ešte príjemné strávenie posledných týždňov v škôlke. Rodičom ďakujeme za dôveru a veríme, že ich ratolesti v našej škole nájdu nielen bohatý zdroj vedomostí, kamarátstiev a zážitkov, ale aj svoj druhý domov.
Dovidenia, milí predškoláci, tešíme sa na vás v novom školskom roku 2018/ 2019, keď z vás budú veľkí prváci!!!
Vaše budúce pani učiteľky
15. 4. 2018